XPERT Collageneur Eye Contour

Previous slide
Next slide

Zaawansowana pielęgnacja oczu 360° z efektem liftingu.

XPERT Collageneur Eye Contour to silnie skoncentrowany, transformujący krem pod oczy, który pomaga zredukować zmarszczki, obrzęki i cienie nawet o 32,8%, zapewnia natychmiastowy i trwały efekt liftingu 360° na górnej powiece oraz zapewnia otwarty, wypoczęty i promienny wygląd dzięki do 43% większe otwarcie oczu w 28 dni.

Jak działa XPERT Collageneur Eye Contour?

  • 10% Sirtalice™naturalny bioferment i lizat z bakterii oryginalnie występujących na morskim dnie. Już po 30 minutach od nałożenia sprawia, że cera ulega ujędrnieniu poprzez oddziaływanie z odpowiednimi neuroprzekaźnikami odpowiedzialnymi za stopień napięcia skóry. Długotrwale rozjaśnia i rozświetla karnację, nadając jej zdrowy wygląd. 
  • 6% iPeptide™ – łagodzi nadmierną odpowiedź zapalną alarminy IL-33. Zapobiega uszkodzeniom wywołanym brakiem snu, wykazuje właściwości podobne do melatoniny przeciwko glikacji i peroksydacji oraz wzmacnia pierwszą linię obrony immunologicznej.
  • 2% Col-Frag remastered™ – działa jako budulec i wzmacniacz syntezy kolagenu oraz napina skórę właściwą i naskórek, jednocześnie zapobiegając starzeniu. Wykazuje działanie synergiczne i wyższą skuteczność niż glukozyd askorbylu w redukcji zmarszczek, zapewniając lifting twarzy i zwiększając jasność skóry.
  • Kwas hialuronowy (wysoka masa cząsteczkowa) wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy (HMW-HA) o masie cząsteczkowej między 1000 a 1400 kDa; np. wykazuje zdolność do utrzymywania się na skórze, tworząc tzw. film, który chroni skórę przed odparowaniem wody.