Molekuły, które reaktywują komórki Twojej skóry

Kosmetyki molekularne rozwijają składniki aktywne o wyraźnej i specyficznej funkcji na skórze.

 

Te aktywne składniki są sformułowane tak, aby działać u źródła problemu, z inteligentnymi cząsteczkami, które są łatwo przyswajalne przez organizm i które naśladują strukturę molekularną naszych własnych komórek, reaktywując kluczowe funkcje w procesie regeneracji skóry.

Koncentracja składników aktywnych

Nasze preparaty zawierają najwyższe stężenia składników aktywnych. Gwarantowana skuteczność od pierwszego zastosowania.

Kosmetyki molekularne singuladerm

Pogromcy wolnych rodników

Włączamy aktywne składniki, które neutralizują działanie wolnych rodników, aby zapobiec przedwczesnemu starzeniu się.

Kosmetyki molekularne singuladerm

Penetracja w najgłębsze warstwy

Stosujemy systemy dostarczania, które pozwalają składnikowi aktywnemu wniknąć do wnętrza skóry i stymulować funkcje komórek.

Kosmetyki molekularne singuladerm

Wszystko to sprawia, że te aktywne składniki są wysoce zalecane w Twojej rutynie kosmetycznej. Jeśli chcesz znaleźć linię kosmetyczną, która jest sformułowana z tych aktywnych składników, Singuladerm jest pionierem i wiodącą marką w zakresie peptydów i czynników wzrostu.

Wysokie stężenie jego formuł i innowacyjne systemy uwalniania sprawiają, że Singuladerm jest wzorcową marką kosmetyczną dla tego typu składników aktywnych.

Kosmetyki Singuladerm bazują na kosmetyce molekularnej, tworząc formuły z najnowocześniejszymi składnikami aktywnymi, które wnikają poza powierzchnię skóry i odbudowują ją od wewnątrz. Dzięki inteligentnym cząsteczkom, które są łatwo przyswajalne przez organizm, ponieważ naśladują strukturę molekularną naszych własnych komórek.

Pochodzenie Singuladerm

U początków Singuladerm, znajdujemy założyciela doktora chemii i założyciela Prima-Derm. Z długą karierą w dziedzinie badań w przemyśle farmaceutycznym, dr García Antón, z ponad 30-letnim doświadczeniem w sektorze kosmetycznym, w 2008 roku założył Prima-Derm, S.L. W 2015 roku uzyskaliśmy Medal Honorowy za Promocję Wynalazczości, przyznawany corocznie przez Fundację García Cabrerizo, powiązaną z CSIC.

dr García Antón

Singuladerm

W marcu 2009 roku narodził się Singuladerm, pierwsza marka Prima-Derm, sprzedawana w aptekach. Jej formuły zawierają najwyższe stężenie wiodących na świecie składników aktywnych oraz pierwszy peptyd przeciwzmarszczkowy o działaniu zbliżonym do botoksu: Argireline® lub SNAP®.

Nasze wartości

Nauka | Uczciwość | Efektywność | Innowacyjność

Zaangażowani w ochronę środowiska

Proces opracowywania każdej z naszych formuł jest długi i złożony. Jest on zakończony wyczerpującymi badaniami skuteczności, in vitro i in vivo oraz testami stabilności, toksyczności i jakości, aż znajdziemy naszą sekretną formułę, która jest: skuteczna, bezpieczna i nietoksyczna.

Wszystkie nasze produkty są zgodne z: