XPERTSUN™ Urban Color - Koloryzujący krem z filtrami UVA/UVB SPF50+

Niezwykle lekka ochrona przeciwsłoneczna do codziennego użytku

Previous slide
Next slide

Niebiańsko lekki SPF 50+

XPERTSUN Urban Color to godny zastępca kremu BB i kremu z filtrem SPF w porannej pielęgnacji. Unikalne połączenie nowoczesnych filtrów chroniących przed promieniowaniem z pigmentami sprawia, że cera jest chroniona, a jej koloryt ujednolicony.

Połączone w bardzo lekką formulację składniki aktywne odpowiedzialne za łagodzenie negatywnego wpływu promieniowania ultrafioletowego na komórki skóry zapewniają pełne spektrum działania kremu.

Dzięki niewyczuwalnej na skórze konsystencji, filtr bezproblemowo wtapia się w skórę i stanowi pielęgnacyjną bazę pod makijaż. Jest to filtr zarówno miejski, jak i plażowy – dzięki wysokiemu faktorowi ochrony zapewnia wystarczającą barierę dla osób zmagających się z przebarwieniami i melazmą.

Obecne w składzie pigmenty zapewniają szerokopasmową protekcję przed promieniowaniem UVA i UVB.

Co odpowiada za działanie XPERTSUN Urban Color SPF 50+?

  • 1% Neoclair Pro™ – kompleks peptydowy, który jest antyoksydantem i wzmacnia działanie antyoksydacyjne całej formulacji. Wspomaga ochronę skóry przed wolnymi rodnikami i redukuje negatywny wpływ stresu oksydacyjnego na komórki naskórka. W kremie z filtrem pełni rolę aktywną oraz wspomagającą, zarówno zwiększając poziom protekcji oraz poprawiając poziom napięcia skóry.  
  • Octocrylene, Avobenzone, Tinosorb S, Tinosorb M, Ensulizole – filtry organiczne, które ochraniają skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym w szerokim zakresie UVA i UVB.  

Krem jest przeznaczony do używania na dzień. W celu zapewnienia deklarowanego poziomu ochrony przed promieniowaniem UV zalecamy stosowanie 2 mg kremu na 1 cm2 skóry, w przeliczeniu jest to ilość kremu wyciśnięta na długość dwóch palców. W celu utrzymania poziomu ochrony krem należy reaplikować co 2-3 godziny. Zaaplikuj krem co najmniej 20 minut przed ekspozycją na promieniowanie. 

Pojemność: 50 ml