XPERT SINDET - Delikatny żel oczyszczający do cery mieszanej lub tłustej

Żel opracowany w technologii syndetów, czyli środków myjących niezawierających mydła 

Najdelikatniejszy żel oczyszczający

XPERT Sindet Gel to bazowy kosmetyk do oczyszczania skóry twarzy. Został opracowany w technologii syndetów, czyli środków myjących niezawierających mydła. Łatwo się pieni i nie powoduje naruszenia płaszcza hydrolipidowego na powierzchni skóry, toteż sprawdzi się w pielęgnacji nawet cery wrażliwej. Delikatne i łagodne dla skóry detergenty wspomagają usunięcie resztek makijażu i zanieczyszczeń, zgromadzonych na powierzchni twarzy po godzinach ekspozycji na środowisko zewnętrzne. Dodatek składników łagodzących pielęgnuje cerę i nie powoduje uczucia ściągnięcia po oczyszczaniu. Delikatne i skuteczne działanie oczyszczające stanowi doskonały wstęp do dalszej pielęgnacji skóry twarzy.

Co cechuję XPERT Sindet Gel?

  • Pantenol – humektant, łagodzi podrażnienia i koi zaczerwienioną skórę, pomaga odbudowac naturalna barierę hydrolipidową skóry i zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia. 
  • Niacynamid – witamina B3, ma właściwości normalizujące wydzielanie sebum, skutecznie redukuje zaczerwienienie i minimalizuje przebarwienia potrądzikowe, nawilża i spłyca drobne zmarszczki.   
  • Witamina E – odpowiada za głębokie odżywienie skóry oraz odbudowę naturalnej bariery hydrolipidowej skóry, regeneruje podrażnienia i zapobiega utracie wody. 

Żel stosuj jako drugi etap dwuetapowego oczyszczania wieczorem lub jako oczyszczanie poranne.  

Pojemność: 200 ml