XPERT Sublime™ - Skoncentrowane serum odmładzające do twarzy i szyi

Peptydy w walce o wieczną młodość

Previous slide
Next slide

Serum XPERT Sublime posiada w składzie skoncentrowane aktywne kompleksy w wysokich stężeniach, aby zmaksymalizować działanie anti-aging i przeciwzmarszczkowe.

Serum działa dwutorowo: zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek i redukuje widoczność już istniejących nierówności w skórze. Lekka konsystencja sprawia, że kosmetyk szybko się wchłania i natychmiastowo dostarcza składniki aktywne do miejsc w skórze, które ich potrzebują.

Składniki aktywne w wysokich stężeniach natychmiastowo zwiększają poziom jędrności skóry i wyrównują zmarszczki, które zostały wywołane przesuszeniem, wolnymi rodnikami i zmianami hormonalnymi. Codzienne przebywanie i ekspozycja na smog również wpływa negatywnie na cerę, dlatego silne antyoksydanty redukują wpływ zanieczyszczeń powietrza na procesy starzenia się komórek. W połączeniu z kremem z serii XPERT Expression przynosi najlepsze efekty.  

Serum stosuj na suchą i oczyszczoną skórę. Jest odpowiednie do stosowania na dzień i na noc.  

Jak działa serum XPERT Sublime?

  • 10% Acetyl octapeptide – kompleks peptydu o nazwie Acetyl Octapeptide-3, spotykanego także pod nazwą SNAP-8, Odpowiada za przeciwzmarszczkowe działanie kosmetyku, ponieważ jest fragmentem peptydu wchodzącego w skład toksyny botulinowej. Widocznie napina skórę i spłyca zmarszczki, działa także na korzyść ogólnego stopnia nawilżenia cery. 
  • 2% Neoclair-Pro™ – kompleks peptydowy, który jest antyoksydantem i wzmacnia działanie antyoksydacyjne całej formulacji. Wspomaga ochronę skóry przed wolnymi rodnikami i redukuje negatywny wpływ stresu oksydacyjnego na komórki naskórka. W kremie z filtrem pełni rolę aktywną oraz wspomagającą, zarówno zwiększając poziom protekcji oraz poprawiając poziom napięcia skóry. 
  • 2% Ciclodextrinas – kompleks oligosacharydów naturalnie pozyskanych z roślin. Mają działanie nawilżające i nawadniające, zapobiegają długotrwałemu przesuszeniu skóry i nadają jej zdrowego blasku. Wyrównują koloryt cery, która wygląda na wypoczętą. 
  • 1% Meiview™ – morski kompleks fermentów i lizatów z bakterii, który odpowiada za działanie ujędrniające. Wyrównuje drobne zmarszczki i zmniejsza opuchliznę, poprzez poprawienie ukrwienia skóry. Zmniejsza także produkcję melaniny, która odpowiada za nierówny koloryt skóry i przebarwienia. Poprzez poprawę mikrocyrkulacji krwi, skóra staje się bardziej odżywiona i elastyczna.