XPERT Lashes & brows - Aktywator wzrostu dla pięknych rzęs i brwi

Wielofunkcyjna kuracja wydłużająca, wypełniająca i wzmacniająca rzęsy i brwi.

Potwierdzone badaniami działanie

XPERT EYE Lashes & brows to nowoczesne serum na porost brwi i rzęs. Dzięki codziennemu używaniu włoski ulegną zagęszczeniu i pogrubieniu.

Unikalne kompleksy składników aktywnych zapobiegają wypadaniu rzęs i włosków na brwiach. Lekka formulacja zapewnia odpowiednie odżywienie i nawilżenie cebulkom włosów. Dodatek nawilżających składników wypełnia drobne zmarszczki, spowodowane przesuszeniem i odwodnieniem. Bogactwo witamin redukuje wpływ negatywnych czynników środowiskowych oraz zapewnia odżywienie od pierwszych faz wzrostu nowych włosków.

Już po pierwszym tygodniu można zauważyć efekt liftingu na rzęsach, są one wyraźniejsze oraz posiadają bardziej zdefiniowany naturalny skręt. Zdrowe rzęsy i brwi to klucz do promiennego i odmłodzonego spojrzenia.  

Jak działa XPERT EYE Lashes & brows?

  • 6% Anargy – nowoczesny kompleks peptydowy odpowiadający za odżywienie włosów. Zabezpiecza łuski włosa przed niekorzystnym wpływem warunków zewnętrznych i zapewnia cebulkom optymalne warunki do szybkiego wzrostu zdrowego włosa.  
  • 5% Sympeptide ® Xlash – naturalnie występujące w skórze oligopeptydy i lipidy zebrane w aktywny kompleks. Dostarcza niezbędnych składników odżywczych do wzrostu nowych włosków. Zapewnia efekt liftingu i wspomaga naturalny skręt rzęs.  
  • 3% Capixyl TM – połączenie peptydów i ekstraktu z czerwonej koniczyny, który indukuje wzrost włosków i wzmocnienie cebulek. Odpowiada za wzrost grubości i ciemny kolor naturalnych włosów.  
  • 3% Widelash – surowiec odpowiadający za naturalne podkręcenie rzęs i ich pociemnienie. Już po kilku użyciach zauważalny jest większy skręt włosków i naturalne otwarcie oka.  
  • Biotyna – witamina niezbędna do prawidłowego wzrostu włosów. Wspiera naturalne procesy proliferacji komórek i dostarcza odpowiedniego poziomu odżywienia do komórek skóry otaczających cebulki.  

Pojemność: 4 ml