XPERT Expression - Krem przeciwzmarszczkowy do skóry suchej lub normalnej

Nawilżający krem przeciwstarzeniowy opracowany specjalnie w celu korygowania zmarszczek mimicznych i zapobiegania ich powstawaniu.

Previous slide
Next slide

Skuteczność peptydów w walce ze zmarszczkami

XPERT Expression Normal/dry to krem dedykowany potrzebom skóry normalnej i suchej. Otulająca formulacja oparta na hipoalergicznych składnikach delikatnie okrywa skórę, zamykając w jej wnętrzu niezbędne nawilżenie. Składniki aktywne zawarte w składzie kremu redukują istniejące zmarszczki oraz zapobiegają powstawaniu nowych, zarówno mimicznych, jak i fotoindukowanych, wywoływanych przez promieniowanie ultrafioletowe.

Biomimetyczne peptydy i zaawansowane antyoksydanty redukują wpływ wolnych rodników na procesy starzenia i minimalizują poziom stresu oksydacyjnego, który może być wywoływany przez zanieczyszczenie powietrza. Powstawanie zmarszczek może zostać skutecznie spowolnione, a krem w połączeniu z Serum XPERT Sublime stanowi alternatywę dla iniekcji toksyny botulinowej, potocznie zwanej botoxem.  

Co zawiera w składzie krem XPERT Expression Normal/dry?

 

  • 10% AH8 – kompleks peptydu o nazwie Acetyl Hexapeptide-8, spotykanego także pod nazwą argirelina, Odpowiada za przeciwzmarszczkowe działanie kosmetyku, ponieważ jest fragmentem peptydu wchodzącego w skład toksyny botulinowej. Widocznie napina skórę i spłyca zmarszczki, działa także na korzyść ogólnego stopnia nawilżenia cery.  
  • 5% Munapsys® – kompleks peptydowy wchodzący w skład toksyny botulinowej. Zmniejsza widoczność zmarszczek i wypełnia czasowo ubytki w skórze. Jest silnym składnikiem anti-aging i przynosi natychmiastowe efekty, które utrzymują się podczas stosowania kosmetyku.  
  • 2% Neoclair Pro™ – kompleks peptydowy, który jest antyoksydantem i wzmacnia działanie antyoksydacyjne całej formulacji. Wspomaga ochronę skóry przed wolnymi rodnikami i redukuje negatywny wpływ stresu oksydacyjnego na komórki naskórka. W kremie z filtrem pełni rolę aktywną oraz wspomagającą, zarówno zwiększając poziom protekcji oraz poprawiając poziom napięcia skóry. 

Krem ma otulającą konsystencję. Jest przeznaczony do używania na dzień i na noc. Idealnie nadaje się pod makijaż. 

Pojemność: 50 ml