XPERT Contour 30ml - Silnie skoncentrowany żel dla skóry wokół oczu

Silnie skoncentrowany preparat do pielęgnacji skóry wokół oczu, który pomaga zmniejszyć główne oznaki zmęczenia: worki, cienie i zmarszczki.

Previous slide
Next slide

Potrójne działanie:

  • przeciw zmęczeniu (zmniejsza opuchliznę i cienie pod oczami),
  • efekt liftingu powiek
  • ochrona przed światłem niebieskim (promieniowanie ekranów cyfrowych).

Lekkość, nawilżenie, skuteczność w działaniu

Żel Singuladerm XPERT Contour o zaskakująco lekkiej i nawilżającej formule pielęgnuje okolicę pod oczami oraz powieki, czyli najbardziej wymagające obszary naszej skóry. Zaawansowane składniki aktywne w wysokich stężeniach nie powodują podrażnień oraz zostały przebadanie okulistycznie. Żel cechuje się działaniem trójaktywnym, zmniejsza oznaki zmęczenia, spłyca zmarszczki mimiczne i kurze łapki oraz chroni powieki przed światłem niebieskim emitowanym przez ekrany telefonów i komputerów.

Obecny tryb życia nie sprzyja zdrowiu komórek delikatnej skóry, a ciągłe narażenie na uszkodzenia zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia zmarszczek i zasinienia. Morskie kompleksy oraz aktywne peptydy nie tylko liftingują skórę minimalizując zmarszczki, ale także wspomagają jej regenerację i odbudowę naturalnej bariery hydrolipidowej.  

Żel ma lekką konsystencję. Jest przeznaczony do używania na dzień i na noc. Idealnie nadaje się pod makijaż. 

Pojemność: 30 ml 

 Jak działa żel Singuladerm XPERT Contour?

  • 6% Meiview™ – morski kompleks fermentów i lizatów z bakterii, który odpowiada za działanie ujędrniające. Wyrównuje drobne zmarszczki i zmniejsza opuchliznę, poprzez poprawienie ukrwienia skóry. Zmniejsza także produkcję melaniny, która odpowiada za nierówny koloryt skóry i przebarwienia. Poprzez poprawę mikrocyrkulacji krwi, skóra staje się bardziej odżywiona i elastyczna. 
  • 3% AH8 – kompleks peptydu o nazwie Acetyl Hexapeptide-8, spotykanego także pod nazwą argirelina, Odpowiada za przeciwzmarszczkowe działanie kosmetyku, ponieważ jest fragmentem peptydu wchodzącego w skład toksyny botulinowej. Widocznie napina skórę i spłyca zmarszczki, działa także na korzyść ogólnego stopnia nawilżenia cery. 
  • 3% Arctalis™ – morski kompleks pozyskiwany z serca Grenlandii, skutecznie tworzy film na skórze, który naturalnie zabezpiecza ją przed utratą wody. Woalka wygładza drobne zmarszczki i zmniejsza widoczność zasinień. Skóra jest bardziej wypoczęta i zregenerowana, a także zdecydowanei mniej podatna na niekrorzystne działanie środowiska zewnętrznego, na przykład smogu i zanieczyszczeń powietrza.  
  • 2% Scelleye™ – pozyskiwany z roślin kompleks składników aktywnych działających detoksykująco i odmładzająco. Silne antyoksydanty wiążą wolne rodniki, które przyspieszają procesy starzenia się skóry. Po wniknięciu w skórę aktywne peptydy wspomagają odbudowę uszkodzonych białek poprzez aktywację określonych szlaków komórkowych. W efekcie cera jest widocznie bardziej świetlista i napięta.