XPERTSUN™ Urban - Krem przeciwsłoneczny UVA/UVB SPF50+

Niezwykle lekka ochrona przeciwsłoneczna do codziennego użytku

Previous slide
Next slide

Niebiańsko lekki SPF 50+

XPERTSUN Urban SPF 50+ to skuteczna ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym w porannej pielęgnacji. Unikalne połączenie nowoczesnych filtrów chroniących przed promieniowaniem z peptydami sprawia, że cera jest chroniona, a jej optymalny poziom nawilżenia utrzymany.

Połączone w bardzo lekką formulację składniki aktywne odpowiedzialne za łagodzenie negatywnego wpływu promieniowania ultrafioletowego na komórki skóry zapewniają pełne spektrum działania kremu. Dzięki niewyczuwalnej na skórze konsystencji, filtr bezproblemowo wtapia się w skórę i stanowi pielęgnacyjną bazę pod makijaż. Jest to filtr zarówno miejski, jak i plażowy – dzięki wysokiemu faktorowi ochrony zapewnia wystarczającą barierę dla osób zmagających się z przebarwieniami i melazmą.  

Co odpowiada za działanie XPERTSUN Urban SPF 50+?

  • 2% Neoclair Pro™ – kompleks peptydowy, który jest antyoksydantem i wzmacnia działanie antyoksydacyjne całej formulacji. Wspomaga ochronę skóry przed wolnymi rodnikami i redukuje negatywny wpływ stresu oksydacyjnego na komórki naskórka. W kremie z filtrem pełni rolę aktywną oraz wspomagającą, zarówno zwiększając poziom protekcji oraz poprawiając poziom napięcia skóry.  
  • Octocrylene, Octinoxate, Avobenzone, Octisalate – filtry organiczne, które ochraniają skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym w szerokim zakresie UVA i UVB. 

Krem jest przeznaczony do używania na dzień. W celu zapewnienia deklarowanego poziomu ochrony przed promieniowaniem UV zalecamy stosowanie 2 mg kremu na 1 cm2 skóry, w przeliczeniu jest to ilość kremu wyciśnięta na długość dwóch palców. W celu utrzymania poziomu ochrony krem należy reaplikować co 2-3 godziny. Zaaplikuj krem co najmniej 20 minut przed ekspozycją na promieniowanie. 

Pojemność: 50 ml