You are currently viewing Neoclair Pro Peptide: czym jest i jakie korzyści może przynieść Twojej skórze?

Neoclair Pro Peptide: czym jest i jakie korzyści może przynieść Twojej skórze?

Odkryj funkcje peptydu Neoclair Pro i jak chroni naszą skórę przed działaniami zewnętrznymi.

Twoja skóra jest plamista, czerwona, matowa lub wrażliwa? Czujesz, że czynniki środowiskowe szkodzą Twojej twarzy?

Neoclair Pro to najlepszy sprzymierzeniec, który zapobiega powstawaniu wolnych rodników, poprawiając naturalną ochronę antyoksydacyjną skóry i fotoprotekcję zamkniętych filtrów. To super korzystny wielofunkcyjny peptyd do leczenia skóry matowej, z przebarwieniami i uwrażliwionej przez słońce i uszkodzenia środowiskowe.

Czym jest peptyd Neoclair Pro i jakie jest jego pochodzenie?

Peptyd Neoclair Pro to składnik aktywny pochodzący z kolagenu. Powstaje w wyniku enzymatycznej hydrolizy białek kolagenowych i charakteryzuje się wysoką czystością i niską masą cząsteczkową. W uproszczeniu oznacza to, że peptyd Neoclair Pro to mały fragment białka, który został wydzielony z kolagenu, dzięki czemu może być stosowany w produktach do pielęgnacji skóry.

Opracowano go z naciskiem na biotechnologię, dążąc do naśladowania struktury i aktywności biologicznych, które są skuteczne w skórze. Inspiracją do jego stworzenia były japońskie kosmetyki i właściwości antyoksydacyjne, wybielające i przeciwstarzeniowe zielonej herbaty.

Peptyd Neoclair Pro zastosowany w kosmetykach molekularnych umożliwia tworzenie formuł, które stymulują naturalną produkcję kolagenu w celu poprawy wyglądu i zdrowia skóry oraz zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się.

5 kluczowych korzyści z Neoclair Pro dla zdrowia Twojej skóry

1. Ochrona przeciwsłoneczna: połączenie filtrów fizycznych i chemicznych gwarantuje skuteczność naszych filtrów przeciwsłonecznych w całym spektrum promieniowania ultrafioletowego (UVA i UVB) i zwiększa ich skuteczność z Neoclair Pro dzięki działaniu neutralizującemu wolne rodniki i przeciwdziałającemu zanieczyszczeniom.

  2. Działanie antyoksydacyjne: silne działanie antyoksydacyjne Neoclair Pro wynika z jego zdolności do neutralizowania i eliminowania wolnych rodników powstających pod wpływem promieniowania UV i codziennych zanieczyszczeń. Zwalcza również stres oksydacyjny spowodowany ekspozycją na słońce.

  3. Działanie przeciw zanieczyszczeniom: cząsteczki zanieczyszczeń są w stanie przeniknąć do różnych warstw skóry i generować stres oksydacyjny. Neoclair Pro jest w stanie wzmocnić tarczę ochronną skóry, oferując całkowitą ochronę anti-pollution.

  4. Zapobiega powstawaniu przebarwień: Neoclair Pro jest w stanie modulować ekspresję głównych genów związanych z pigmentacją skóry i zmniejszyć produkcję melaniny. Badania kliniczne wykazały jego skuteczność na matowej skórze, zwiększając jej blask.

  5. Zapobiega fotostarzeniu: peptyd ten chroni włókna kolagenowe, elastynę i inne składniki macierzy komórkowej, aby utrzymać dobrą strukturę skóry. Moduluje również stan zapalny skóry, zapobiegając powstawaniu stanów zapalnych.

  Jak włączyć peptyd Neoclair Pro do swojej rutyny pielęgnacyjnej?

  Peptyd Neoclair Pro jest bardzo dobrze tolerowany przez wszystkie rodzaje skóry, w tym te najbardziej wrażliwe, dlatego nie ma konieczności stopniowego włączania go do swojej rutyny. W zależności od problemu skórnego, który chcesz leczyć, będziesz używać jednej lub drugiej gamy, która będzie zawierać niższy lub wyższy procent Neoclair Pro wraz z innymi peptydami.

  Na przykład, jeśli chcesz zapobiegać i leczyć wszelkiego rodzaju wypryski, możesz użyć gamy Radiant, która po raz pierwszy łączy kwasy i peptydy w celu uzyskania całkowitej skuteczności w walce z wypryskami. Ta rutyna zawiera peptyd Neoclair Pro, który chroni skórę przed zanieczyszczeniami i zwiększa jej blask.

  Niezależnie od tego, jak wygląda Twoja codzienna pielęgnacja, nie zapomnij o zastosowaniu kremu z filtrem o szerokim spektrum działania, takiego jak XPERTSUN Urban, który zapewnia całkowitą i bezpieczną ochronę przed promieniami słonecznymi. Nowa formuła tych filtrów przeciwsłonecznych zawiera zamknięte filtry chemiczne i fizyczne, aby uniknąć bezpośredniego kontaktu ze skórą, oraz 2% peptyd Neoclair Pro dla 360° działania przeciw zanieczyszczeniom.

Dodaj komentarz