You are currently viewing Jak pokonać zmarszczki w 7 dni!
xpert sos redukacja zmarszczek do 23% w ciagu 7 dni od singuladerm

Jak pokonać zmarszczki w 7 dni!

Walka ze zmarszczkami… to możliwe! Odkryj, jak zredukować drobne zmarszczki i zachować młodszy wygląd skóry na dłużej dzięki zabiegowi szokowemu XPERT S.O.S..

Z wiekiem skóra właściwa wytwarza mniej włókien elastycznych (elastyny), mniej włókien podporowych (kolagenu) i mniej glikozaminoglikanów (kwasu hialuronowego), co w połączeniu z niezliczonymi skurczami, które wykonujemy twarzą, prowadzi do starzenia się naszego wyglądu. Zaczynają pojawiać się drobne linie mimiczne, które bez odpowiedniej pielęgnacji przekształcają się w przerażające zmarszczki.

Dzięki zabiegowi szokowemu XPERT S.O.S. osiągniesz nie tylko natychmiastowe rezultaty dzięki efektowi podobnemu do botoksu, ale także długotrwałe rezultaty dzięki ekskluzywnej formule.

CZYM JEST XPERT S.O.S.?


Kuracja szokowa zwalczająca zmarszczki mimiczne i chroniąca skórę przed współczesnymi zanieczyszczeniami.

XPERT S.O.S. zawiera dwufazową formułę, która maksymalizuje skuteczność składników aktywnych poprzez mieszanie formuły tuż przed pierwszą aplikacją.

Przeciwzmarszczkowy peptyd AH-8 w stężeniu 20%.
Formuła zawiera najwyższe stężenie tego słynnego peptydu przeciwzmarszczkowego o działaniu podobnym do botoksu. Zapewnia spektakularne rezultaty w zaledwie 7 dni bez zmiany naturalnego wyrazu twarzy.
Biomimetyczny peptyd Neøclair-ProTM 2%


Ten peptyd o silnym działaniu przeciwstarzeniowym i przeciw zanieczyszczeniom naśladuje działanie przeciwutleniające zielonej herbaty w skórze, aktywując wewnętrzne mechanizmy skóry, zwiększając w ten sposób jej naturalną zdolność do detoksykacji, przeciwutleniania i zapobiegania stanom zapalnym, zapewniając efekt 360° przeciw zanieczyszczeniom.

DLA KOGO JEST KURACJA PRZECIWZMARSZCZKOWA?


XPERT S.O.S. jest wskazany dla wszystkich rodzajów skóry z rozpoczynającymi się liniami ekspresyjnymi lub wyraźnymi zmarszczkami: zmarszczki na czole, między brwiami, kurze łapki, fałdy nosowo-wargowe i zmarszczki na górnej wardze.

Jeśli martwią Cię zmarszczki mimiczne:

zalecamy rutynę pielęgnacyjną z XPERT S.O.S. i linią XPERT firmy SingulaDerm.
XPERT S.O.S. – Wykonuj kurację szokową przez 20-45 dni.
XPERT Sublime – Zastosuj serum o działaniu podobnym do botoksu, aby kontynuować leczenie zmarszczek mimicznych i wzmocnić działanie antyoksydacyjne skóry.
XPERT Contour – Zastosuj kontur oczu o potrójnym działaniu, aby zmniejszyć opuchliznę, cienie, zmarszczki i stworzyć efekt liftingu na górnej powiece.
XPERT Expression – Zastosuj krem nawilżający opracowany w celu wzmocnienia leczenia zmarszczek mimicznych i zwalczania wolnych rodników.

Jeśli martwisz się brakiem jędrności:

zalecamy rutynę pielęgnacyjną z XPERT S.O.S. i linią XPERT SingulaDerm.
XPERT S.O.S. – Wykonuj kurację szokową przez 20 – 45 dni.
XPERT SirtaLIFT – Zastosuj serum z natychmiastowym i długotrwałym efektem liftingu, aby leczyć głębokie zmarszczki i modelować owal twarzy.
XPERT Contour – Zastosuj kontur oczu o potrójnym działaniu, aby zmniejszyć opuchliznę, cienie, zmarszczki i stworzyć efekt liftingu na górnej powiece.
XPERT Collageneur – Zastosuj krem nawilżający, który stymuluje produkcję kolagenu, poprawia gęstość skóry, nawilża i redukuje zmarszczki.

JAK STOSOWAĆ PEPTYDY I PRODUKTY PEPTYDOWE?


Sekret przeciwzmarszczkowy tkwi w kliknięciu! Bądź ostrożny, ponieważ po zdjęciu plastikowego opakowania ochronnego musisz nacisnąć tłok, aż kliknie i wstrząsnąć mieszanką. Tylko w ten sposób można uzyskać maksymalną skuteczność XPERT S.O.S.

Następnie można włożyć aplikator, aby rozpocząć terapię wstrząsową.

Przy prawidłowym stosowaniu XPERT S.O.S. zmiany w skórze będą widoczne w ciągu 7 dni:

  • Redukcja i zapobieganie zmarszczkom mimicznym.
  • Poprawa elastyczności i gęstości skóry
  • Ochrona przeciwrodnikowa
  • Zapobieganie uszkodzeniom DNA komórek
  • Zapobieganie powstawaniu przebarwień

Dodaj komentarz