You are currently viewing Chroń swoją skórę z XPERT S.O.S.
XPERT S.O.S – Kuracja przeciwzmarszczkowa w ampułkach

Chroń swoją skórę z XPERT S.O.S.

Chroń swoją skórę z XPERT S.O.S.
Lata, zanieczyszczenia, słońce i inne czynniki zewnętrzne bezpośrednio wpływają na stan skóry. Każdy czynnik ma znaczenie, a na naszej twarzy objawia się to w różny sposób: pojawiają się linie ekspresji i zmarszczki spowodowane utratą elastyczności i jędrności.
Jak możemy walczyć z tymi efektami? Czy istnieje rozwiązanie kosmetyczne, które ochroni naszą skórę przed upływem czasu i działaniem czynników zewnętrznych? Odpowiedź brzmi: Tak! Chroń swoją skórę z XPERT S.O.S.

XPERT S.O.S. to kuracja szokowa przeciwzmarszczkowa i przeciw zanieczyszczeniom, dzięki której odwrócisz skutki powodujące powstawanie zmarszczek i zanieczyszczeń.

Chroń swoją skórę przed starzeniem i zanieczyszczeniami z XPERT S.O.S.
Chcesz wiedzieć, co ta nowa intensywna kuracja przeciwstarzeniowa może zrobić w pielęgnacji Twojej skóry? Czytaj dalej!


Dlaczego jest tak skuteczny?

Formuła nowego zabiegu szokowego XPERT S.O.S. zawiera AH-8, najsłynniejszy peptyd przeciwzmarszczkowy o działaniu “botox-like”, zdolny do redukcji głębokości zmarszczek nawet o 23% w ciągu 7 dni.

Zawiera również w swojej formule peptyd biomimetyczny, Neoclair-Pro™, który aktywuje wewnętrzne mechanizmy skóry, zwiększając jej naturalne zdolności w zakresie detoksykacji, antyoksydacji i przeciwzapalenia dla efektu 360° anti-pollution.

  • 20% AH8 – kompleks peptydu o nazwie Acetyl Hexapeptide-8, spotykanego także pod nazwą argirelina, Odpowiada za przeciwzmarszczkowe działanie kosmetyku, ponieważ jest fragmentem peptydu wchodzącego w skład toksyny botulinowej. Widocznie napina skórę i spłyca zmarszczki, działa także na korzyść ogólnego stopnia nawilżenia cery. 
  • 2% Neoclair-Pro™ – kompleks peptydowy, który jest antyoksydantem i wzmacnia działanie antyoksydacyjne całej formulacji. Wspomaga ochronę skóry przed wolnymi rodnikami i redukuje negatywny wpływ stresu oksydacyjnego na komórki naskórka. W kremie z filtrem pełni rolę aktywną oraz wspomagającą, zarówno zwiększając poziom protekcji oraz poprawiając poziom napięcia skóry. 

Jakie są korzyści dla skóry posiada XPERT S.O.S?

  • Redukuje głębokość zmarszczek nawet o 23% w ciągu 7 dni.
  • Nowoczesne działanie anti-pollution.
  • Opóźnia pojawienie się linii ekspresji.
  • Działanie antyrodnikowe.
  • Zapobiega uszkodzeniom DNA komórek.
  • Spowalnia fotostarzenie się skóry.
  • Zatrzymuje pojawianie się plam na skórze.

Dla kogo jest odpowiedni XPERT S.O.S?

Wskazany jest dla skór dojrzałych, które chcą zlikwidować linie ekspresji, głębokie zmarszczki i chronić swoją skórę przed zanieczyszczeniami.

Niezależnie od rodzaju skóry, jeśli chcesz zatrzeć linie ekspresji, początkowe lub głębokie zmarszczki, XPERT S.O.S. jest zabiegiem, którego potrzebujesz, aby je zwalczyć.

Jak się stosuje XPERT S.O.S?

Aby skorzystać z jego dobrodziejstw, wystarczy: zdjąć ochronny plastik z fiolki, nacisnąć tłok zakrętki i wstrząsnąć mieszanką. Następnie zdjąć plastikową nasadkę i włożyć aplikator.

Jak wprowadzić go do swojej codziennej rutyny kosmetycznej?
Nową kurację przeciwstarzeniową możesz stosować raz lub dwa razy dziennie, zawsze po dokładnym oczyszczeniu twarzy.

Nałóż produkt delikatnym masażem, aż do całkowitego wchłonięcia, następnie nałóż serum i swój zwykły krem. Stosuj jedną fiolkę tygodniowo przez dwa kolejne tygodnie, a zauważysz niezwykłą zmianę w swojej skórze.

Dodaj komentarz