You are currently viewing Chcesz wiedzieć jak chronić swoją skórę przed przedwczesnym starzeniem się?

Chcesz wiedzieć jak chronić swoją skórę przed przedwczesnym starzeniem się?

Skóra, jak wszystkie organy w naszym ciele, starzeje się. Jeśli chcesz wiedzieć, jak chronić swoją skórę przed przedwczesnym starzeniem się, czytaj dalej.

Złe nawyki, nie chronienie jej przed czynnikami zewnętrznymi lub po prostu nie udzielanie jej dodatkowej pomocy w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia mogą być przyczyną pojawienia się zmarszczek i przedwczesnych plam.

Co możemy zrobić, aby uniknąć tych wczesnych efektów?

Śpij dobrze, brak snu wpływa na naszą skórę, staje się ona mniej elastyczna, co skutkuje pomarszczoną i zwiotczałą skórą, a także tymi irytującymi ciemnymi kręgami pod oczami.
Pij więcej wody, odwodnienie powoduje problemy ze skórą, ponieważ elastyczność jest osłabiona i to właśnie wtedy pojawiają się drobne linie i zwiotczenia.
Chroń się przed słońcem, nie tylko latem, ale przez cały rok, używaj kremu do opalania specjalnie do twarzy, możesz wypróbować naszą linię XPERTSUN™ Urban, lub używaj podkładu z wysokim SPF, ponieważ promienie słoneczne UVA, które są odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się, są bardziej obecne zimą.
Ćwicz regularnie, nauka mówi, że sport może spowolnić, a nawet odwrócić starzenie się skóry, więc ruszaj się!
Zastosuj XPERT Collageneur, aby dać skórze dodatkowy impuls, krem przeciwstarzeniowy, który stymuluje syntezę kolagenu, aby pomóc skórze zachować młodość na dłużej. Po jego zastosowaniu Twoja skóra będzie gładsza, jędrniejsza i jaśniejsza.

Jak stosować kremy Singuladerm?

Przed nałożeniem kremu oczyść skórę, aby usunąć wszelkie ślady makijażu i zanieczyszczeń. Stosuj go dwa razy dziennie, masując produkt aż do całkowitego wchłonięcia.

Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek i prawidłowo zaaplikujesz produkt, unikniesz przedwczesnego starzenia się skóry i będziesz mogła dłużej wyglądać promiennie.

Dodaj komentarz